Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

GRACJAN 2

offlinegosiakrzysiek blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt GRACJAN 2 w IGN Projekt
29247 odwiedzin | wpisów: 19, komentarzy: 44, obserwuje: 15
 

Postępy!

autor: gosiakrzysiek blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Witam wszystkich .U nas prace ida strsznie szybko .Panowie są zaledwie 4 dziń a zalali ławy i wyciagneli poziom z bloczków betonowych dzis pewnie będą izolowac i zasypywac Fundament ziemia i pisakiem.W przyszłym tygodniu chyba zaleją 1 płyte.Dzis postaram sie wkleic zdjęcia z postepu prac.

     A zapomniała bym bardzo podziekowac Panu Michałowi który bacznie obserwuje nasze blogi , za pomoc z Telekomunikacja.Jeszcze raz Bardzo Dziękuj

  Pozdrawiam wszytskich.


Telekomunikacja Polska S.A problemy

autor: gosiakrzysiek blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Witam wszystkichblog budowlany - mojabudowa.pl.Pare dni temu jak usuwaliśmy korzeń z drzewa na działace uszkodziliśmy kablel TP który był zaplatany w te korzenie i teraz TP chce nas obciażyć kosztami naprawy w kwocie 1500zł.A wygladało to tak ze 2 panów przyjechłao z kablem 50cm robili  2 godziny i Tp za to chce 1500zł .Ale wczesniej zadzwonił Jakis Pan z TP i zapytał czy chcemy zgłaszac czy wolimy na fuche za 700zł.Normalnie kpina.


koramic

autor: gosiakrzysiek blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Witam wszystkich w sobote mimo snieżycy udało sie nam zalac ławy.Pobiliśmy chyba rekord ilosciowy co do Gracjana 37 m3 betonu na Ławy.SZOK! Ale teraz pytanie z innej beczki .prosze o opinie dachówki Koramic .zastanawiamy sie z mężem nad nią albo Robena.Tej Koramic wynegocjowaliśmy dos dobrą cene która obowiazuje do konca marca więc mamy niezły dylemat.Prosimy o pomoc.Pozdrawiam


Komentarze (4)
autor:jk.arkadia  dodano: 2011-03-28 | 10:26:36
napewno koramic jest lepszy jakościowo i to wszyscy w składach ci powiedzą. ale wg trzeba brac to co ci sie podoba ;)my zdecydowalismy sie na RUPPCeramike sirius miedziany.
Pozdrawiam Justyna
autor:atosiknamazurach  dodano: 2011-03-28 | 10:44:54
my rowniez bedziemy mieli Koramic renesansowa L15 czerwien angobowa- dostalismy dobra cene a poza tym na wielu innych forach, ktore przewertowalam ma dobra opinie i bardzo malo reklamacji- oczywiscie sa lepsze firmy ale cena pojdzie mocno w gore
autor:alabasterek  dodano: 2011-03-28 | 12:02:02
witam , my mamy dachowkę Koramica L 15 angoba chyba czerwona o ile dobrze pamiętam , wygląda super i ekipa która ja zakładała miała o niej bardzo dobre zdanie - przecież fachowcy chyba się znają . Będzie udany zakup.
Tytuł: DaJa
autor:amalteaa  dodano: 2011-03-28 | 12:47:14
No i ja przychylam sie do Koramica. My tez się wahaliśmy, ale znajomy, który "siedzi w temacie" równiez odradził nam Robena. I kupilsmy angobe:) Kładziona będzie w tym tygodniu! :)

23.03.Zaczynamy przygode życia.

autor: gosiakrzysiek blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Wczoraj na działke wjechała kopara wykopała nam droge dojazdową i zasypała kamieniem wyglada to jak bunkier!Dziś panowie nie dojechali ale jutro ostro biorą sie do pracy a w sobote mają zalać ławy.Fajnie ze wreszcie sie coś dzieje.wieczorkiem wkleje zdjęcia z okopów.Życzę wszystkim zaczynającym dużo słoneczka żeby mury sie w góre pieły.